Leden 2014

Postcrossing - prví oficiální pohledy

31. ledna 2014 v 18:50 | Rorri |  Postcrossing
Tak jsem tomuto koníčku propadla také. Peněženka pláče, maminka nechápavě kroutí hlavou a přítel dostal za úkol připravit mi stěnu s provázky, kde si budu moct své úlovky vystavit. Pyšním se 18 pohledy. Dnes se podělím pouze se 4 - oficiálními ze stránky postcrossingu. :-)

RU-2360096

Tento pohled mi přišel z Ruska a cestoval 8 dní. Paní mi psala, že mají -20 stupňů. Počasí se jí moc nelíbí, ale má ráda popíjení čaje se sušenkama u pohádek. No, kdo by ne :-)


Lžu, lžeš, lžeme

23. ledna 2014 v 19:41 | Rorri |  Zápisky ze života
Vážně mě to přestává bavit. Proč člověk slibuje, když to není schopný dodržet? Nenávidím lež stejně tak, jako nenávidím nedodržení slibů. Zkombinovat tyhle dvě věci pro většinu lidí v mém okolí znamená absolutní ztráta důvěry, přátelství a věcí s tím spojených. O to víc člověka zamrzí, když to příjde od drahé polovičky. Běhá mi hlavou moc myšlenek, nechci udělat ukvapené závěry, ale vážně mě TOHLE nebaví. Jen čekat, než se naskytne příležitost další lži, kterou na tónu jeho hlasu beztak poznám. Jako vždy. Nebo se prozradí sám. Podkopává si vlastní větev. Kde jsou slova: ,,Nechci dělat věci, které by zapříčinily tvou zrátu." ? V mlze. Zaházené kamením. A pak, že my - ženské - máme moc složité myšlení, které nejde pochopit. Prdlajs.

Ale co, nebudu si tu jen stěžovat. Tohle je první článek po dvou měsích. Znovuvzkřísení tohoto blogu. Co je u mě nového? Téměř nic, krom jedné velké závislosti. Postcrossing. Většina z Vás to nejspí zná nebo je do tohoto velkého projektu zapojena. A poslušně hlásím - také jsem této věci naprosto propadla. Momentálně vedle mě leží přibližně 30 pohledů domluvených ze swapů a čekají na odeslání. Asi budu muset vykrást banku, abych je mohla všechny poslat :-)