Postcrossing - prví oficiální pohledy

31. ledna 2014 v 18:50 | Rorri |  Postcrossing
Tak jsem tomuto koníčku propadla také. Peněženka pláče, maminka nechápavě kroutí hlavou a přítel dostal za úkol připravit mi stěnu s provázky, kde si budu moct své úlovky vystavit. Pyšním se 18 pohledy. Dnes se podělím pouze se 4 - oficiálními ze stránky postcrossingu. :-)

RU-2360096

Tento pohled mi přišel z Ruska a cestoval 8 dní. Paní mi psala, že mají -20 stupňů. Počasí se jí moc nelíbí, ale má ráda popíjení čaje se sušenkama u pohádek. No, kdo by ne :-)
FI-1992365

Spolu s kočičkou mi přišel i tento pohled s receptem na muffiny z Finska. Cestoval 4 dny. Teď už mi jen zbývá se recept přeložit, hehe.

FI-1996740

Myšička také z Finska a cestovala 3 dny. Slečna mě očividně chtěla potěšit, protože myšičky a krysčátka mám v oblíbených na profilu. Na tomhle pohledu mě především udivila doba cestování. Naše Česká pošta se překonává.

DE-2849246

A tuhle nádhernou kočičku jsem dostala z Německa a cestovala tři dny. Slečna mi psala o její kočce co má doma - jak se ráda prohání po zahradě, hraje si pískacíma hračkama a škrábe :-)) Také se mi omlouvala, že se snažila nějakou myšičku sehnat, ale bohužel nikde nic. Mě to však vůbec netrápí, protože tahle kočička je naprosto rozkošná :-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama